Lucerna 2017: Synek vs Vencl!

Jakub Synek vs Daniel Vencl 2Galavečer v pražské Lucerně se opět blíží a 30. prosince uvidíme spoustu zajímavých zápasů. Dnes si představíme odvetný duel mezi Jakubem Synkem a Danielem Venclem, kteří změří síly ve čtyřkolové bitvě!

30.12.2017 – Lucerna Praha, Česká republika
Vstupenky: www.ticketpro.cz
Cena: 499 kč

Křížová váha
Jakub Synek vs Daniel Vencl
Neporažená česká čtyřka Jakub SYNEK (7-0-1, 2 KO) a česká šestka Daniel VENCL (8-4-0, 5 KO) se utkají v odvetném duelu vypsaném na 4 kola.

Jakub Synek mezi profesionály nepoznal jedinou hořkost porážky a postupně zdemoloval Rudolfa Murka, Petra Jassukieviče, Michala Szebestika, Sándora Feku, Petra Fröhlicha (první zápas skončil remízou, v odvetě Kuba vyhrál před limitem), Michala Kulhánka a v posledním zápase 2. července dokázal vybodovat právě Daniela Vencla.

Jakub Synek vs Daniel Vencl

S Venclem se utkali v desetikolové bitvě o baltický pás menší organizace UBO a dominující trutnovský bijec dokázal poděbradského pitbulla Dana Vencla jasně vybodovat 99:91, 99:92 a 98:93.

Jakub Synek vs Daniel Vencl

Daniel Vencl během své profesionální kariéry poznal 4 přemožitele. Tím prvním byl právě Jakub Synek, druhým legendární Luboš Šuda, dále mladá krev Radek Giessmann a naposledy německá hvězda Ilja Mezencev.

Jakub Synek vs Daniel Vencl

Pro oba to tentokrát bude opravdu velká událost, neboť se před televizními kamerami NOVA sport objeví na jednom z nejprestižnějších galavečerů v České republice, pražské Lucerně. Jen je škoda, že se odveta bude konat jen na 4 kola, neboť tomuto duelu by slušela alespoň dvojnásobná porce.

Jakub Synek vs Daniel Vencl

Dokáže Jakub Synek opět překonat svého kamaráda Daniela Vencla nebo tvrďák z Poděbrad svému o 6 let mladšímu soupeři porážku vrátí?

Jakub Synek vs Daniel Vencl

FOTO: Lenka Bartáková / CzechFighters.cz