Lucerna 2017 se blíží!

Galavečer profesionálního boxu a K1 v pražské Lucerně se bude konat jako každý rok 30. prosince a v ringu opět uvidíme přední české fightery!

30.12.2017 – Lucerna, Praha
Galavečer profesionálního boxu a K1
Vstupenky: www.ticketpro.cz
Cena: 499 kč

Letos bude již podeváté tento galavečer profesionálního boxu a K1 v pražské Lucerně uzavírat rok bojových umění 30. prosince.

Můžeme se těšit na osvědčené borce jako je Petr “Píno” Ondruš, nesmrtelný Jiří “Aplik” Apeltauer, Vladimír “Rocky” Říha, Matouš Mighty rooster” Kohout, ale také David Hošek nebo Matúš Juráček a další.

Lucerna 2015

Vstupné bude jako vždy pouhých 499kč a to za to rozhodně stojí. Lucerna se opět ponese v duchu 30. let, kde dress code však není povinný, ale pouze doporučený.

Zároveň se očekává uvedení další legendární osobnosti bojových sportů do boxerské síně slávy. Tento ceremoniál jsme mohli poprvé vidět v roce 2015, kdy byl uveden in memoriam Jaroslav Tomsa. Loni byl do této síně slávy uveden legendární Vilda Jakš.

Lucerna pomáha
Pořadatelé galavečeru se letos rozhodli taktéž pomoci nadačnímu fondu “šance onkoláčkům”. Tento nadační fond se zabývá pomocí dětem s vrozenou vadou, dětem s jiným závažným onemocněním a dětem v onkologické léčbě.
Pořadatelé věnují částku z dražby té nejlukrativnější
středové VIP lóže (15 míst) tomuto nadačnímu fondu. Částka bude předána přímo v průběhu galavečera v rámci celovečerního programu. Vyvolávací cena je 15 tisic korun. podrobnosti najdete na oficiální facebookové stránce Lucerny!

Kompletní videa ze všech loňských zápasů se exkluzivně můžete podívat na na našem webu ⇒ ZDE ⇐ .
V ringu jsme mohli vidět například neskutečnou řežbu Daniel Vítovec vs Vladimír Idranyi nebo souboj Daniela Škvora vs Ahmnedem Krničem. Dále Vladimíra Říhu, Václava Pejsara, Jana Rudolfa, Jiřího Apeltauera, Jana Holce, Petra Ondruše a Daniela Brunclíka.