Lucerna 2015: Druhá dvojice!

Jan Holec vs Michal DufekGalavečer profesionálního boxu a K1 vypukne za pár týdnů a my tu máme druhou dvojici, která si to rozdá v centru Prahy!

30.12.2015 – Lucerna, Praha
Velterová váha
Česká jednička super lehké váhy Jan HOLEC (5-2-1, 3 KO) a česká jednička lehké váhy Michal DUFEK (18-10-1, 13 KO) se spolu konečně utkají!

Další zápas, který nás čeká v Pražské Lucerně, je dlouho očekávaný duel dvou lehkých vah, který určitě bude zajímat celou naši boxerskou veřejnost.
Michal svoje kvality ukázal mnohokrát, jak na domácí půdě, tak i v zahraničí a je zlým snem nejednoho boxera. Michala jsme mohli vidět již na loňské Lucerně, kde dostal tvrdé KO od Michala Vosyky a bylo to jedno z největších překvapeních loňského roku. Jan Holec nemá tak dlouhou boxerskou kariéru jako Dufek – je v profesionálním boxerském ringu teprve necelé 3 roky, nicméně svými výsledky a hlavně loňským knockautem do té doby v patnácti zápasech neporaženého Scotta Jenkinse na jeho půdě, se stal opravdu postrachem špičky ve své váze. Oba kolem sebe chodili dost dlouho, aby se nakonec potkali v Lucerně 2015!

Vstupné je opět za přijatelnou cenu 499 kč!
30.12.2015 od 19:00
Lucerna – Velký sál
⇒ Vstupenky koupíte v síti TicketPro ZDE ⇐
Oficiální Facebooková stránka Galavečeru boxu a K1 v Lucerně!