Lucas Browne: Chci Davida Price!

Ruslan Chagaev vs Lucas BrowneBývalý světový šampión těžké váhy organizace WBA, Australan Lucas Browne podepsal novou smlouvu se svým dlouholetým manažerem Mattem Clarkem a zaměřuje se na Brita Davida Price!

„Jsem potěšen, že s můžu Lucasem znovu spolupracovat. Udělal pro australskou těžkou váhu hrozně moc a já mu chci pomoci otevřít poslední kapitolu profesionální kariéry a David Price by nám mohl otevřít cestu“. řekl Clark.

„Viděl jsem, jak o mě nedávno David Price mluví a bylo to velmi přátelský a myslím, že by takový boj dával smysl. Oba jsme velcí bojovníci se silnou ránou, takže pochybuji, že budou potřeba rozhodčí. Rád bych se vrátil zpět do Británie a tenhle boj by byl perfektní“. řekl Browne

Lucas Browne (29-2-0, 25 KO) získal pás WBA, když v roce 2016 šokoval celé Rusko a možná i svět, když v desátém kole sestřelil Ruslana Chagaeva. Naposledy boxoval loni v listopadu, když ve druhém kole zničil krajana Johna Hopoata.

David Price (25-7-0, 20 KO) stál v ringu naposledy loni v říjnu, kdy se utkal s krajanem Dereckem Chisorou. „Del Boy“ byl však nad jeho síly a padl už ve čtvrtém kole.

Browne vs Long