„Lovec“ Crawford dominantně přejel Johna Molinu Jr. a ukončil jej v kole číslo 8

Terence Crawforf vs John MolinaNeporažený šampion organizací WBC a WBO v super lehké váze Terence Crawford (30-0-0, 21 KO) si hladce poradil, doma v Omaze, s Johnem Molinou Jr. (29-7-0, 23 KO), kterého přejel v osmi kolech. Celá hala CenturyLink, která pojala 11.270 diváků, tak bouřila při vítězství svého slavného rodáka.

Crawford perfektně rozebral v osmém kole svého soupeře údery na spodky. Následně si Molina couvl do svého rohu a již značně vyčerpán se zabalil do dvojitého krytu. To však byla chyba. Lovec své šance využil a nebohou kořist zničil v rohu ringu kombinacemi na tělo i hlavu. Mezi oba borce tak musel skočit zkušená sudí Mark Nelson a v čase 2:32 osmého kola ukončil duel.

Terence Crawforf vs John Molina

Molina, který zničil „Sibiřského Rockyho“ Ruslana Provodnikova se tak musel poklonit velkému umění Terence Crawforda, který mu nedal absolutně žádnou šanci. Ve chvíli kdy si Crawford přešlápl do obraceného gardu, byl Molina zcela bez šance a inkasoval jednu ránu za druhou. „ Ukázal jsem v tomto boji vše co ve mně je. John Molina udělal vše co mohl. Přišel se se mnou porvat. Já nedělal nic jiného než on, jen jsem přišel boxovat.“ – Sdělil po zápase skromně Crawford.

Terence Crawforf vs John Molina

Crawfordův výkon byl velmi dominantní. Bylo to hlavně vidět na okamžiku, kdy si Crawford statického Molinu obkroužil z jedné strany na druhou, prakticky skoro bez povšimnutí Moliny. Co však dál s šampionem super lehké váhy? Bude chtít sjednotit všechny pásy v super lehké váze? Šampionem WBA je nyní ostrovní bijec Ricky Burns (41-5-1, 14 KO) a šampionem IBF neznámý tvrďák z Afriky Julius Indongo (21-0-0, 11KO), který začátkem prosince poslal v Moskvě k zemi Eduarda Troyanovského (25-1-0, 22 KO). Nebo se „Lovec“ zaměří na větší zápasy, třeba s Mannym Pacquiaem (59-6-2, 38 KO)? Koho by jste Vy rádi viděli proti Crawfordovi?