Lopez: Nevidím důvod k odvetě!

Aktuální král lehké váhy Teofimo Lopez si myslí, že odveta s Lomachenkem by nedávala smysl. Porazil jsem ho jednomyslně, není důvod něco opakovat, porazil bych ho znovu!

Neporažený Američan „The Takeover“ Teofimo Lopez (16-0-0, 12 KO) v sobotu předvedl skvělý výkon a dokázal vybodovat fenomenálního Ukrajince „Hi-Tech“ Vasyla Lomachenka (14-2-0, 10 KO) a odešel z ringu jako šampión organizací WBA, WBO a IBF.

Po této překvapivé, ale zároveň jednoznačné výhře se začalo spekuloval o odvetě a zdali tým dnes již bývalého šampióna má klauzuli o odvetě ve smlouvě.

„Žádná taková klauzule ve smlouvě není. Nevím proč si ji tam Lomachenko nenechal dát, možná předpokládali, že pohodlně vyhraje a že to není zapotřebí. Já osobně ani k odvetě žádný důvod nevidím. Vyhrál jsem jednoznačně, byl jsem lepší a není co dál dokazovat, porazil bych ho znovu. Kdyby byl zápas vyrovnaný, tak pro klid v duši bych o tom přemýšlel, ale takto není důvod. Ani ještě nevím, zdali budu pásy obhajovat nebo půjdu do super lehké váhy, to budeme řešit v následujících týdnech“. řekl Lopez