Lopez má Covid. Zápas s Kambososem odložen na 14. srpna!

Teofimo Lopez měl 19. června obhajovat pásy WBA super, WBO a IBF na galavečeru v Miami. Nicméně byl pozitivně testován na koronavirus a celý galavečer je odložen o dva měsíce!

14.8.2021 – LoanDepot Park, Miami, USA
Lehká váha
Teofimo Lopez vs George Kambosos

Neporažení americká a větová dvojka “The Takeover” Teofimo LOPEZ (16-0-0, 12 KO) a neporažená australská jednička a světová devítka “Ferocious” George KAMBOSOS (19-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové pásy WBA super, WBO a IBF!

Lopez získal světový titul IBF v prosinci 2019, kdy na galavečeru v newyorské Madison Square Garden ve druhém kole ukončil tehdejšího šampióna Richarda Commeye.

Loni v říjnu se postavil k první obhajobě titulu a zároveň ke sjednocujícímu zápasu s Vasylem Lomachenkem, který měl v držení WBA super a WBO.

Očekávaná bitva v Las Vegas nabídla skvělý a poměrně vyrovnaný zápas, který došel až do bodového rozuzlení. Sjednocující duel nakonec vyhrál na body 116:112, 119:109 a 117:111 právě Lopez.

Nyní má tak před sebou první obhajobu všech třech titulů najednou a do cesty se mu postaví australská hvězda George Kambosos, který si v posledním zápase loni v říjnu připsal skalp bývalého šampióna pérové váhy Lee Selbyho.