Londýnský galavečer nabitý kvalitou. Chisora, Szpilka, Whyte a Rivas předvedou své umění!

Londýnský galavečer v O2 Aréně, který si pro nás přichystal Eddie Hearn, je opravdovou lahůdkou. Šest gladiátorů z top padesátky těžké váhy zde poměří síly a v sázce bude dokonce i prozatímní titul WBC.

David „Whyte Rhino“ Allen (17-4-2, 14 KO) vs. David Price (24-6-0, 19 KO) – Britské derby, které nesmí uniknout žádnému fanouškovi těžké váhy. Na jedné straně dravé mládí v podobě sedmadvacetiletého Davida Allen, který se posledními čtyřmi výhrami v řadě katapultoval na dvaadvacátou příčku těžké váhy. Rodák z Doncasteru je tedy pouhý krůček od vysněného souboje o titul mistra světa. Do cesty se mu postaví zkušený liverpoolský chasník a bronzový medailista z olympijských her v Pekingu, David Price. 203 centimetrů vysoký obr svůj potenciál v profesionálním ringu nevyužil a zůstal za očekáváním, ovšem stále nechce svoji snahu vzdát. Proti němu samozřejmě mluví jeho křehká brada, ale pokud se do toho Price opře od úvodního dějství, tak jeho pověstný granát ze zadní ruky může překvapit.

Dereck „War“ Chisora (30-9-0, 21 KO) vs. Artur „Szpila The Pin“ Szpilka (22-3-0, 15 KO) – Další skvělý match up, který se Eddiemu Hearnovi podařil. Jak třicetiletý Szpilka, tak pětatřicetiletý Chisora potřebují vítězství, jako sůl. Světová pětadvacítka a polská trojka těžké váhy se snaží stále vzpamatovat ze dvou bití, které dostal od šampiona WBC, Deontaye Wildera a krajana Adama Kownackého. V souboji s Wachem také příliš neoslnil, ale je tu změna trenéra v podobě Romana Anuczina, která by mohla polského rebela nakopnout. Změnou trenéra prošel i britský raubíř Chisora. Aktuální světová sedmnáctka a britská pětka se nyní připravuje pod Davidem Coldwellem a k dispozici je mu i bývalý šampion křížové a těžké váhy, David Haye. Oba borci absolvovali výborné kempy, takže se jistě máme na co těšit.

Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (25-1-0, 18 KO) vs. Oscar „Kaboom“ Rivas (26-0-0, 18 KO) – Zlatý hřeb večera, jenž bude nakonec vyšperkován prozatímním titulem WBC a vítěz tedy dostane vstupenku na souboj s aktuálním šampionem, Deontayem Wilderem. Tato skutečnost je velkou motivací pro jednatřicetiletého Brita, který knockoutéra z Alabamy nahání již 600 dní. Světová šestka a britský trojka vypadá opravdu ve skvělé formě. Whyte je obrovský, silný a odhodlaný. Jenže na druhé straně ringu bude stát úplně stejně odhodlaný kolumbijský válečník, Oscar Rivas. Světová čtrnáctka těžké váhy se dostala, po strasti plné cestě plné zdravotních problému, až k této velké šanci, kterou chce maximálně využít. Probojuje se Whyte konečně k titulové šanci, nebo jej Rivas zastaví před branami a ukradne mu vstupenku do titulového souboje?