Londýnská O2 Aréna přinese v sobotu střet čtyř obrů!

Již tuto sobotu, 20.4.2019, bude londýnská O2 Aréna domovem čtyř těžkých vah. Zde své síly změří Dereck Chisora se Senadem Gashim a David Allen s Lucasem Brownem. Čeští fanoušci vše budou moci sledovat na televizním kanále Sport 2 od 21:00!

Dereck Chisora (29-9-0, 21 KO) vs. Senad Gashi (17-2-0, 17 KO) – Pětatřicetiletý Chisora rozhodně nemá v plánu končit svoji bohatou kariéru. Pod vedením nového trenéra, Davida Coldwella, se snaží opět nastartovat svoji kariéru směrem k titulovým soubojům. „Dave Coldwell mi hodně pomohl s rychlostí i s prací nohou.“ – Pochvaloval si rodák ze Zimbabwe a směrem ke svému soupeři se choval s respektem. „Gashi je pravý bojovník, který jde do války vždy, když mu zavolají. S Takamem kývl na souboj jen týden před duelem a předvedl kvalitní výkon. Nejsem hloupý. Vím, že nyní měl plný tréninkový kemp a já jej nehodlám podcenit.“ – Pravila světová třináctka těžké váhy. „Chisora je starý pes a je těžké ho naučit novým věcem. Nemá boxerské myšlení, ale vše vynahrazuje svojí houževnatostí a zkušenostmi.“ – Ohodnotil pro změnu svého soupeře Němec s kosovskými kořeny. Oba borci se pak shodli na jednom, že toto bude opravdová válka.

David Allen (16-4-2, 13 KO) vs. Lucas Browne (28-1-0, 24 KO) – S kůží na trh půjde i australský veterán Lucas „Big Daddy“ Browne. Světovou šestadvacítku čeká o třináct let mladší „White Rhino“, David Allen. Pro domácího miláčka půjde o velkou šanci dostat se mezi smetánku těžké váhy a tím pádem si i říct o velký souboj. O vítěze tohoto souboje si již řekl David Price, Daniel Dubois i výše zmíněný Dereck Chisora. Velkou titulovou šanci by pak rád ještě jednou dostal čtyřicetiletý Browne. „Nikdy jsem o něm neřekl nic špatného. Je to skvělý chlápek, ale nemyslím si, že jednou bude mistrem světa. Každopádně má bradu, jako cihlu. Tohle bude dlouhá noc plná krve a velkých úderů. Myslím si, že náš souboj může být klidně kandidátem na zápas roku. On je v nejlepší formě, já jsem v nejlepší formě a fanoušci se mohou těšit na velkou bitvu.“ – Prohlásil se svým typickým úsměvem Lucas Browne.

Na galavečeru se představí i další zajímavý bojovníci v čele se světovou pětadvacítkou, Joshem Kellym. Pětadvacetiletý Brit se utká se stejně starým a také neporaženým polským borcem Przemyslawem Runowskim. O britský titul BBBofC v lehké váze si to rozdá Joe Cordina s Andym Townendem. V akci by se měl objevit i náš borec Josef Zahradník, který si to rozdá s britskou hvězdičkou a nadějí welterové váhy Conorem Bennem. Bitvy z O2 Arény bude vysílat televizní stanice Sport 2.