Lomachenko zdemoloval Pedrazu a má tituly WBA a WBO!

Vasyl Lomachenko v sobotu v noci zničil Jose Pedrazu, když je jasně vybodoval 119:107 a 2x 117:109. Obhájil tak titul WBA super a získal také pás WBO v lehké váze! Video a galerie ze zápasu!

8.12.2018 – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Souboj o tituly WBA super a WBO v lehké váze

“Hi-Tec” Vasyl LOMACHENKO (12-1-0, 9 KO) v sobotu v noci před vyprodanou halou obhajoval pás WBA super v lehké váze, který získal letos 12. května, když v deseti kolech ukončil úřadujícího šampióna Jorge Linarese.

Do cesty se mu postavil šampión WBO “Sniper” Jose PEDRAZA (25-2-0, 12 KO), který pás WBO od 25. srpna, kdy překvapivě jasně vybodoval Mexičana Raymunda Beltrana.

Zápas mezi Lomachenkem a Pedrazou měl naprosto jasný průběh a Loma si boxoval svůj zápas. Rychlost, přesnott, tvrdost to vše bylo na straně olympijského vítěze z Londýna. Pedraza neboxoval vůbec špatně, ale Lomachenko je prostě moc dobrý boxer.

Vše vyvrcholilo v 11. kole, kdy Ukrajinec dokázal svého soupeře dostat dvakrát na podlahu ringu. Pedraza sice zápas doboxoval, ale prakticky bylo rozhodnuto.

Lomachenko tak v lehké váze vyhrál i druhý zápas a má v držení tituly WBA super a WBO. Jeho cesta za sjednocením všech pásů tedy rozhodně povede směrem k šampiónovi WBC a IBF.

Šampiónem WBC a IBF je neporaženy Američan Mikey Garcia (39-0-0, 30 KO), který má před sebou obhajobu 16. března s Errolem Spence (21-1-0, 14 KO) a dá se očekávat, že vítěze tohoto duelu bude chtít do ringu právě Lomachenko!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *