Lomachenko se vrátí do ringu 28. dubna!

Dvojnásobný olympijský vítěz a úřadující šampión super pérové váhy, Ukrajinec Vasyl Lomachenko (10-1-0, 8 KO) bude 28. dubna opět obhajovat pás WBO a bude to pravděpodobně jeho poslední zápas v této váhové kategorii! Bude následovat Pacquaio?

„Prozatím nemůžeme říct jméno soupeře, protože stále není podepsaná smlouva, ale pracujeme na tom a v dohledné době by mělo být vše uzavřené. Můžu jen prozradit, že Manny Pacquiao to nebude, nic méně i na souboj s ním také příjde“ řekl manažer a promoter ukrajinského boxer Bob Arum.

Lomachenko je brán odborníky jako nejlepší boxer napříč váhovými kategoriemi a má aktuálně v držení pás WBO v super pérové váze. Ten získal 11. června 2016, hned po přechodu do super lehké váhy, když brutálně sestřelil v 5. kole tehdejšího šampióna Romana Martineze. Od Té doby již pás čtyřikrát obhájil a nyní ho čeká obhajoba číslo pět.

Bob Arum dodává: „Bude to nejspíše poslední Vasyluv zápas v této váhové divizi. Po tomto duelu se chceme přesunout do lehké váhy, později do super lehké váhy, ve které bychom se chtěli střetnout právě s Filipíncem Manny Pacquiaem“.