Lomachenko se střetne s Lopezem 30.5.2020 v New Yorku. V sázce budou všechny čtyři pásy lehké váhy!

Sjednocující souboj o nesporného krále lehké váhy mezi aktuální jedničkou a šampionem WBC, WBA, WBO Vasylem „Hi-Tech“ Lomachenkem (14-1-0, 10 KO) a světovou dvojkou a šampionem IBF Teofimem „El Brooklyn“ Lopezem (15-0-0, 12 KO) proběhne 30.5.2020 v New Yorku.

Tak je to konečně oficiálně potvrzeno. Aktuální král lehké váhy a držitel titulů WBC, WBA a WBO Vasyl Lomachenko se střetne s aktuální dvojkou a šampionem IBF Teofimem Lopezem 30.5.2020 na galavečeru stáje Top Rank Boxing v New Yorku. Lehká váha tedy bude vstupovat do červnového měsíce s nesporným králem. Stále teprve dvaadvacetiletý Američan získal titul mistra světa loni v prosinci, když ve dvou kolech naprosto hladce sfoukl ghanského knockoutéra Richarda Commeye.

„Hodlám se stát hlavní hvězdou tohoto sportu. Když porazím Lomachenka, tak můj výstup na vrchol bude jen rychlejší. Tenhle starej šrot brzy skončí v propadlišti dějin. Je v profesionálním boxu sedm let a stále se snaží psát historii. On sám moc dobře ví, že nemá moc času. Mě je dvaadvacet, mám dlouhou kariéru před sebou a pokud zdolám někoho, jako je Lomachenko, tak se stanu velkou hvězdou přes noc. Těším se, až budu moct šokovat svět. Tohle bude ještě lepší, než výhra nad Commeyem.“ – Hlásí odhodlaně Lopez. Proti němu však stojí naprosto dokonalý jednatřicetiletý ukrajinský stroj, který zničil ty nejlepší borce od pérové po lehkou váhu.