Lomachenko není neporazitelný, vyhlašuje Crolla!

Bývalý mistr světa WBA v lehké váze, Anthony Crolla (34-6-3, 13 KO) věří, že dokáže najít recept na fenomenálního Ukrajince, Vasila Lomachenka (12-1-0, 9 KO). Podle něj není neporazitelný, jelikož už jednou prohrál.

Původně to vypadalo, že Lomachenko půjde vstříc další sjednocující bitvě. O minulém víkendu si totiž vyšlápl ghanský válečník Commey na ruského bojovníka Chanieva a získal do moci titul IBF v lehké váze, který by Ukrajinec rád přidal do své sbírky. Jenže Commey si při dominantním výkonu zlomil ruku a bude delší dobu mimo hru. Příležitost tak nejspíše dostane povinný vyzývatel z Velké Británie Anthony Crolla. Dvaatřicetiletý Brit s přezdívkou „Million Dollar“ hlásí, že je ve vrcholné formě a připravený čelit ukrajinskému fenoménu.

„ Není pochyb o tom, že je fenomenální, ale já jsem povinný vyzývatel a připravím se, jak nejlépe umím. Nastuduji si všechny jeho zápasy. Dělá svoji práci dobře, až tak, že vypadá bezchybně. My tu chybu najdeme a vyvedeme jej z míry. Žádný člověk není neporazitelný, nebo nepřekonatelný. Lomachenko prohrál hned v úvodu jeho profesionální kariéry se Salidem. Ano Salido nedal váhu a boxoval opravdu špinavě, ale fungovalo to. Můj tým i já vidíme hodně nedostatků, které chceme v zápase s ním využít a já pevně věřím, že dokážeme šokovat svět.“ – Myslí si Anthony Crolla.