Lomachenko nabídl část svého platu Lopezovi!

Očekávaný sjednocující souboj o nesporného krále lehké váhy mezi aktuální jedničkou a šampionem WBC, WBA, WBO Vasylem Lomachenkem a světovou dvojkou a šampionem IBF Teofimem Lopezem je v ohrožení, protože Lopez nechce přistoupit na finanční nabídku!

3.10.2020 – Las Vegas, Nevada, USA
Lehká váha
Vasyl Lomachenko vs Teofimo Lopez

Světová a ukrajinská jednička “Hi-Tec” Vasyl LOMACHENKO (14-1-0, 10 KO) a neporažená americká jednička a světová dvojka “El Brooklyn” Teofimo LOPEZ (15-0-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBA super, WBO, WBC a IBF!

Teofimo Lopez očekává vyšší plat než navrhovaných 1,2 milionů dolarů. Jako mistr světa WBA, WBO a WBC přijal Lomachenko svou platbu ve výši 3,25 milionu.

Pořadatelé TopRank navrhly šampiónovi organizací WBA, WBO a WBC, Ukrajinci Lomachenkovi 3,25 miliónů dolarů. Ten nabídku přijal. Ovšem jeho soupeř Teofimo Lopez očekává vyšší plat než navrhovaných 1,2 milionů dolarů na dohodu to nevypadá.

“Jsem šampión a suma kterou mi navrhly není adekvátní. Pokud se nedohodneme na jiné částce, tak zápas nebude. Jsem druhý na světě a nevidím jediný důvod, proč bych měl mít´o tolik menší výplatu za zápas”. řekl Lopez

Nyní ukrajinský šampión ukazál, že je mu přednější zápas než peníze a nabídl 500 tisíc dolarů ze své odměny svému soupeři, aby se zápas mohl uskutečnit a Američan kontrakt podepsal. Pokud k dohodě nedojde, má stáj Top Rank jako náhradu za Lopeze připraveného Portorikánce Felixe Verdeja.