Lomachenko a Commey jsou blízko dohodě!

Ukrajinská jednička Vasyl Lomachenko a Ghanská jednička Richard Commey jsou blízko dohody k duelu, který by se měl konat 11. prosince v New Yorku!

Třiatřicetiletý “Loma” Vasyl Lomachenko (15-2-0, 11 KO) se v červnu vrátil do ringu po loňské porážce a ztrátě světových titulů s Teofimem Lopezem. V Las Vegas ukončil v devátém kole Japonce Masayoshi Nakataniho.

Minulý měsíc bylo oznámeno, že Lomachenko bude boxovat na galavečeru v New Yorku, který bude pořádat stáj Top Rank. Jako o soupeři se začalo se hovoř o ghanském bijci a bývalém světovém šampiónovi Richardovi Commeyovi (30-3-0, 27 KO), kterého o světový titul připravil před dvěma lety také Teofimo Lopez.

Podle posledních informací se oba tábory blíží k dohodě a zápas by mohl být oficiálně oznámen v následujících dvou týdnech. Zároveň to vypadá, že bychom se mohli příští rok konečně dočkat také odvety Lomachenka s Lopezem. Vše bude záležet na výsledku zápasu Lopez vs Kambosos, který ovšem provází organizační spory a dokonce se do celé situace vložila organizace IBF, že pokud se zápas neuskuteční, bude Lopezovi titul odebrán.