Logan Paul a Anderson Silva možná v prosinci!

Youtuber Logan Paul a bývalý šampión UFC Anderson Silva začali jednání o boxerském duelu, který by se měl konat v prosinci ve Spojených státech!

Již několik dní probíhají intenzivní jednání a uspořádání duelu Logan Paul vs Anderson Silva. Vše naznačuje, že by se mohla v dohledné době uzavřít smlouva a zápas by se konal na konci letošního roku v USA. Zatím však není jasné, zdali půjde o exhibici nebo regulérní duel.

Logan Paul má na svém kontě jeden oficiální zápas z roku 2019, kdy na body prohrál s britským Youtuberem KSI vlastním jménem Olajide William Olatunji. Paul naposledy boxoval v exhibici s legendárním Floydem Mayweatherem letos v červnu.

Bývalý zápasník UFC Anderson Silva v červnu také odboxoval duel, ale oficiální. V ringu vyzval bývalého šampióna střední váhy Julia Cesara Chaveze, kterého k překvapení všech porazil na body.

Bratři Jake a Logan Paul se v poslední době hodně na profesionální box zaměřili, což dokazuje i aktivita Jake Paula. Ten v dubnu ukončil v prvním kole zápasníka UFC Bena Askrena a na srpen má naplánovaného Tyrona Woodleye.