Loeffler: Klitschko může stále konkurovat špičce!

Bývalý promotér bratří Klitschků, Tom Loeffler si myslí, že pokud by se Wladimir Klitschko vrátil do ringu, mohli by konkurovat světové desítce! Zároveň promluvil o zápase Vitali Klitschka s Mike Tysonem, který byl plánován na rok 2004!

„Souhlasím s názorem, že Wladimir Klitschko je jedinečný boxer a pokud by se vrátil zpět k boxu, dokázal by být konkurenceschopný těm nejlepším boxerům v těžké divizi a myslím, že klidně první desítce. Wladimir je velice chytrý boxer a prohra s Joshuou ukázala souboj generací, ale také to, že Wladimir dokázal boxovat vyrovnaný souboj s o mnoho mladším šampiónem“. řekl Loeffler

Dále se promotér také rozpovídal o tom, jak se plánoval souboj Mike Tysona s Vitali Klitschkem, ke kterému nakonec nedošlo, ačkoliv si ho fanoušci přáli. „Všichni jsme chtěli souboj s Mike Tysonem, je to legenda a byla by to obrovská akce, kterou by chtěl vidět celý svět. Nikdo však nepočítal s tím, že nedokáže porazit Brita Dannyho Williamse. To byla pro nás všechny velká rána, neboť vše už bylo připravené a před dohodnuté. Když však Tyson prohrál, nemohli jsme Vitaliho postavit proti poraženému a tak se uskutečnil souboj s Danny Williamsem“.