Lidé nejvíce věří v odvetě Furymu. Joshua by měl přejet Millera!

Fanoušci těžké váhy se můžou těšit na předčasné vánoce. V květnu bychom se měli dočkat obrovské odvety mezi Tyson Furym (27-0-1, 19 KO) a Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO). V červnu pak bitvy krále těžké váhy Anthonyho Joshuy (22-0-0, 21 KO) a Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

Fanoušci i sázkové kanceláře si mnoho mnout ruce. Přichází totiž hodně zajímavé období, kde se střetne špička těžké váhy. Jasným favoritem války, která se odehraje v červnu je Anthony Joshua, na něj je kurz 1,14. Ovšem i americký chasník může překvapit a ten kdo na něj vsadí uvidí na svém tiketu kurz 7. Mnohem vyrovnanějším zápasem je podle Bookmakerů ten mezi „Gypsy Kingem“ a „Bronzovým bombarďákem“. Na rodáka z Alabamy je kurz 1.73 na britského obra pak kurz 2.25. Ať už sázíte nebo ne, tak se jistě můžete těšit na velké bitvy těžké váhy, které budou zvedat všechny fanoušky ze sedaček.

Ostatně, že není souboj mezi britským králem těžké váhy a americkým drobečkem úplný miss match, se vyjádřil i Tyson Fury. „ Myslím si, že je to dobrý zápas. Vždycky je to dobrý zápas, když se střetnou dvě neporažené těžké váhy. Přeji Millerovi hodně štěstí, ale dostane od Joshuy tvrdý knockout.“ – Vyjádřil svůj názor obr z Wilmslow. S ním tak úplně nesouhlasí Lennox Lewis. Bývalý světový šampion se totiž do svého krajana opřel, že si vybírá snadného soupeře pro svůj americký debut, s čím souhlasil i aktuální šampion WBC, Deontay Wilder.