Liakhovich opět v ringu!

Bývalý světový šampión těžké váhy, Bělorus Siarhei Liakhovich se utká 7. listopadu s neporaženým Rusem Evgeny Romanovem!

7.11.2020 – RCC Boxing Academy, Jekatěrinburg, Rusko
Těžká váha
Siarhei Liakhovich vs Evgeny Romanov

Běloruská jednička „White Wolf“ Siarhei LIAKHOVICH (27-8-0, 17 KO) a neporažená ruská čtyřka Evgeny ROMANOV (14-0-0, 10 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Siarhei Liakhovich se vrátil do ringu loni po dvouleté pauze a naskočil do zápasu o stříbrný mezinárodní titul organizace WBC. Zápas s Kanaďanem Simonem Keanem však prohrál technickým KO v posledním desátém kole.

Nyní již 44 letý Bělorus bude bude boxovat znovu a tentokrát si jeho služby vyžádal neporažený ruský boxer Evgeny Romanov. Ten zatím nepoznal hořkost porážky, ale nutno dodat, že výpis jeho soupeřů neoplývá nejlepší kvalitou. Na druhou stranu, mezi oběma boxery je rozdíl devět let a Liakhovich není také v bůhví jaké formě a fyzické kondici.

Připomeňme, že běloruský boxer je bývalý světový šampión, když v roce 2006 překvapivě udolal na body 115:113, 115:112 a 117:110 legendárního Američana Lamona Brewstera a získal tak světový titul organizace WBO. Ten ztratil hned v první obhajobě, kdy sice vedl nad vzteklounem Shannonem Briggsem na body, ale ten jej nakonec v posledním kole ukončil a vyhodil z ringu.