Lewis: Fury je pro mě jasné číslo jedna!

Lennox Lewis vs Vitali KlitschkoLegendární britský boxer, olympijský vítěz z roku 1988 a bývalý profesionální šampión těžké váhy Lennox Lewis považuje Furyho jako nejlepší těžkou váhu současnosti!

“Myslím, že souboj Fury vs Joshua bude velikou událostí a moc se na tento souboj o nesporného krále těžké váhy těším. Mnoho lidí favorizuje Joshuu, ale pro mě je aktuální číslo jedna Tyson Fury”. Podpořil svého krajana “The Lion” Lennox Lewis

Britové Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) a Anthony Johua (24-1, 21 KO) By se měli utkat ve druhém čtvrtletí tohoto roku ve sjednocujícím duelu, který se bude konat pravděpodobně v Dubaji, ale zatím nebylo nic potvrzeného a odveta by měla následovat na podzim na britských ostrovech. Vítěz by se poté utkal s Ukrajincem Oleksandrem Usykem (18-0-0, 13 KO).

Lennox Lewis (41-2-1, 32) za svou profesionální kariéru poznal pouze dva přemožitele a to Američany Hasima Rahmana a Olivera McCalla. Nicméně oba soupeře v následných odvetách porazil. Mezi jeho skalpy patří také Mike Tyson nebo Vitali Klitschko. Klitschka porazil ve svém posledním profesionálním zápase 21. června 2003.