Leonard Ellerbe : Proč by se měl Mayweather vracet kvuli Pacquiaovi?

Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao

Po víkendovém souboji mezi filipínskou legendou Manny Pacquiaem (61-7-2, 39 KO) a americkým „Problémem“ Adrienem Bronerem (33-4-1, 24 KO), se opět rozhořela debata o možné odvetě s Floydem Mayweatherem (50-0-0, 27 KO). „Money“ byl dokonce přítomný na tomto souboji a i když měl mikrofon v ruce, raději se k danému tématu vůbec nevyjadřoval.

Přitom sám Mayweather vypustil do světa, že by se případná odveta mezi ním a filipínským senátorem, mohla uskutečnit. Byl to právě on, kdo oznámil, že se odvetě nebrání, jen potřebuje pár soubojů na rozehřátí a byl to právě on, kdo vyslovil termín na léto tohoto roku. „Pacman“ svůj krok splnil, když včera s přehledem zničil Adriena Bronera a obhájil svůj pás WBA ve welterové váze. Následně si při rozhovoru v ringu o Mayweathera i řekl. „Odveta s Floydem? Já bych ji moc rád.“ – Okomentoval případný střet „Pacman“.

Včera celou situaci okomentoval výkonný ředitel Mayweather Promotions, Leonard Ellerbe. „ To, že je Floyd v důchodu opakuji už po několikáté. Nemá v boxu už čeho více dosáhnout. Nebo má boxovat kvůli vám, dokud jednou neprohraje? Proč? Zlomil všechny rekordy, které mohl a zapsal se do dějin nesmazatelným písmem. Nyní si užívá další etapu života.“ – vyhlásil Ellerbe pro Fighthype. Dle jeho slov je tedy malá pravděpodobnost, že by se odveta mezi Filipíncem a Američanem konala. Ovšem všichni známe Floyda a jeho lásku k penězům a upřímně si řekněme, že tady těch dolarů leží celá hromada.