Lennox Lewis očekával lepšího soupeře pro Anthonyho Joshuu!

Bývalý světový šampion těžké váhy, legendární „Lev“ Lennox Lewis (41-2-1, 32 KO) zkritizoval svého krajana Anthonyho Joshuu (22-0-0, 21 KO) za výběr soupeře pro americký debut.

Anthony Joshua i Eddie Hearn to schytávají ze všech stran. Napřed vyjádřili svoji nevoli britští fanoušci, nyní se k nim přidává i bývalý světový šampion těžko váhy Lennox Lewis. „ Jako každý fanoušek jsem očekával lepší souboj pro šampiona. Nevěřil jsem tomu, že se spolu utkají, když se Miller objevil na té konferenci s Povetkinem. Viděl jsem jen jeden jeho souboj a podle mě, to bude jednoduchý zápas. Joshua se představí v Americe a pak se zase vrátí k bojům v Británii.“ – Začal své povídání legendární „Lion“.

lennox-lewis

„Nebude to žádný test pro Anthonyho. Miller je zatím jen stoupající hvězda, která se snaží prosadit v těžké váze. Nikdy ho nezná ani v Americe ani v Anglii. Podle mě je to všechno chyba Eddieho Hearna. Mohli se domluvit s Wilderem už v minulém roce. Měli na to perfektní vyjednávací pozice, ale jednoduše nechtěli. Teď budou plakat na rozlitým mlékem. Všichni se totiž těší na druhý zápas mezi Wilderem a Furym a Joshua půjde stranou. To jsou všechno špatná rozhodnutí promotéra.“ – Tvrdí Lennox Lews. Je tak zřejmě, že nejen fanoušci nejsou spokojeni s tímto tahem.