Legendární zvíře opět trhalo maso! Tyson brutálně knockoutoval Butterbeana ve dvou kolech!

Třetí čtvrtfinále mělo hodně rychlý spád. Nejmladší šampion v historii těžké váhy „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) zlikvidoval svého krajana Erica „Butterbean“ Esche (77-10-4, 58 KO) ve dvou kolech.

Třetí čtvrtfinále virtuálního turnaje legend „The eWBSS Heavyweight Legends Tournament“ mělo hodně rychlý spád. Nejmladší šampion v historii těžké váhy Mike Tyson se se svým 181 kilogramů vážícím krajanem příliš nemazal. Hned v úvodu souboje jej začal dobře rozebírat tvrdými údery na spodky, které braly Butterbeanovi potřebný kyslík. Už ve druhé minutě boje začala tato strategie slavit úspěch, když „Iron Mike“ trefil brutálním úderem játra soupeře a poslal jej poprvé do počítání. Esch situaci těžko rozdýchával a bylo vidět, že na svého soupeře nemá v žádném ohledu.

Legendární „Zvíře“ cítilo krev a do konce prvního kola posílá svého soupeře ještě jednou na podlahu ringu. Tentokrát nádherným úderem ze zadní ruky, který padl přímo za ucho. Zavalitý Američan však duel ještě balit nechtěl a jelikož do konce prvního kola zbývalo jen pár vteřin, tak nakonec přežil. Jenže Tyson svoji práci chtěl zkrátka dokončit co nejdříve a tak se do svého soka zakousl hned od úvodu druhého dějství. Brutální zvedák na solar a ještě brutálnější hák na bradu definitivně posílá Butterbeana k zemi. Tomu nakonec musí pomoci vstát tříčlenný tým. Mike Tyson tedy zvládl expresní demolici a nyní může čekat na svého soupeře, který vzejde ze zítřejšího posledního čtvrtfinále, kde se střetne historicky nejstarší šampion těžké váhy „Big“ George Foreman (76-5-0, 68 KO) s šampionem křížové a těžké váhy Davidem „Hayemaker“ Hayem (28-4-0, 26 KO).