Laila Ali je ochotná se vrátit do ringu k souboji s Claressou Shields!

Bývalá neporažená šampionka super střední váhy Laila „She Bee Stingin“ Ali (24-0-0, 21 KO) přemýšlí nad návratem do ringu, při kterém by se setkala tváří v tvář s úřadující královnou střední váhy Claressou „T-Rex“ Shields (10-0-0, 2 KO).

Na jedné straně dcera legendárního Muhammada Aliho a neporažená držitelka světových pásů ve střední, super střední a polotěžké váze. Na straně druhé dvojnásobná olympijská vítězka, bývalá šampionka super střední váhy, úřadující královna střední váhy a majitelka titulů WBC a WBO super welterové váhy. Jedním slovem naprosto fantastická kombinace, jenž by fanoušky po celém světě jistě zajímala. Jak pětadvacetiletá Claressa Shields, tak její dvaačtyřicetiletá krajanka Laila Ali mají o společný duel zájem, ale jen pod podmínkou dobré výplaty.

„Chci se s ní utkat. To já jsem největší hvězda ženského boxu všech dob. Nemůže mě porazit, protože jsem větší, rychlejší, silnější a hlavně mladší. Jsem na vrcholu svých sil. Pokaždé vymyslím plán, jak svoji soupeřku zdolat a je mi úplně jedno, kdo to je.“ – Prohlásila jedna z nejlepších bojovnic profesionálního ringu. Její zkušenější krajanka sice v profesionálním ringu nepoznala hořkost porážky a mnozí ji považují za stejně velkou legendu, jako jejího otce. Ovšem je potřeba říct, že Ali už není nejmladší a navíc v ringu stála naposledy v roce 2007. „Mám box ráda. Neustále trénuji a udržuji se ve skvělé kondici. Už jsem jednou řekla, že bych se klidně vrátila do ringu, abych se utkala se Shields, ale musí přijít vhodná nabídka. Mnoho lidí už se stihlo rozpovídat o tom, že náš souboj bude skvělý, ale ve skutečnosti není nic jistého. Nechci o tom mluvit do té doby, než dosáhneme seriózní nabídky.“ – Sdělila stále skvěle vypadající rodačka z Floridy.