Ladí se poslední detaily pro souboj Wilder vs. Fury 2!

Britský promotér a zástupce samozvaného „Gypsy Kinga“, Frank Warren, nás v poslední dnech zásobuje informace o jednání obou stran. Dle jeho slov je blízko k dohodě na odvetě a nyní už se ladí jenom detaily.

Každého fanouška těžké váhy zajímá druhý střet mezi Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) a Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO). V prvním zápase šlo totiž o pořádné drama, kdy to chvíli vypadalo, že Fury s přehledem šampiona WBC přeboxuje. V závěrečném kole pro změnu úřadovala ničivá síla „Bronzového Bombarďáka“ z Alabamy. Fanoušci se dočkali i hodně silného momentu, kdy manchesterský obr doslova vstal z mrtvých. 1.12.2018 se však zrodila zajímavá a pro mnohé kontroverzní remíza, která ovšem zadělala na parádní rematch. Nyní jsou již obě strany na devadesát procent dohodnuty a ladí se pouze detaily. Možné jsou termíny 27.4.2019 a 18.5.2019 v obou případech by se mělo jednat o Barclays Center v americkém Brooklynu.

Dle stanoviska mocného Ala Haymona, který zastupuje Wildera, se tento duel musí odehrát na americké pudě, kvůli PPV, o které nechce boxerský magnát přijít. „ V úterý jsem mluvil s Shellym Finkelem a volali jsme si i v úterý. Je potřeba doladit pár drobností a pokud to všechno klapne, tak brzy můžeme oficiálně ohlásit odvetu mezi Wilderem a Furym. Já prakticky nepochybuji o tom, že se odveta uskuteční a my znovu uvidíme oba borce v ringu. Oba boxeři chtějí, aby se to stalo. Všichni účastníci tohoto kolotoče mají o tento zápas zájem, ale je potřeba dotáhnout do konce pár věcí. Tyson Fury letěl do USA a byl okradený rozhodčími. Nyní doufá, že se celá situace nebude opakovat. Radši by jsme byly, kdyby odveta proběhla v Británii, ale odveta v USA přinese obrovský zisk.“ – vyhlásil Frank Warren.