Kyotaro Fujimoto je připravený šokovat Londýn a knockoutovat Daniela Duboise!

Již tuto sobotu se v Copper Box Aréně představí jeden z největších talentů těžké váhy Daniel „Dynamite“ Dubois (13-0-0, 12 KO), kterého čeká bitva o tituly WBC Silver a WBO International s japonským samurajem Kyotarem Fujimotem (21-1-0, 13 KO).

Vážení: Dubois – 108,9 kg, Fujimoto – 104,4 kg

Dvaadvacetiletý talent těžké váhy Daniel Dubois ještě v ringu neochutnal hořkost porážky. Ze svých třinácti profesionálních soubojů hned dvanáct vyhrál před limitem a jediný, kdo jeho tvrdé pěsti vydržel všechna vypsaná kola byl odolný Američan Kevin Johnson. Rodák z Londýna tak nemá důvod držet se při zemi a již nyní, společně s promotérem Frankem Warrenem, spřádá plány na titulovou bitvu v roce 2021 s někým z trojice Wilder, Fury, Joshua. Jenže jeho příští soupeř, třiatřicetiletý japonský samuraj Kyotaro Fujimoto, nepřijel do Velké Británie prohrát a hodlá šokovat fanoušky v Londýně, ale i po celém světě.

„Měl jsem skvělý kemp v Americe, kde jsem odspároval více než šedesát kol s opravdu velkými kluky. Udělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych se kvalitně připravil. Můj soupeř je mladý a silný, ale já budu bojovat s odhodláním a vyhraji.“ – Hlásil před duelem rodák z Osaky, jenž má na zátylku hlavy vyholenou japonskou vlajku.

„Nikdo neví, co se stane, dokud nezačne boj. Rozhodně by mě neměl podceňovat, protože i já mám knockoutový úder a jsem na něj opravdu dobře připravený. Slibuji, že budu bojovat jak nejlépe umím, aby na mě každý v Japonsku mohl být pyšný.“ – Dokončil své povídání výstřední Fujimoto, který to však opravdu nebude mít s mladým Britem vůbec snadné. I sázkové kanceláře vidí jako jasného favorita Duboise, ovšem pokud chcete vsadit na japonského válečníka, pak se můžete těšit na kurz 10,92.