S kým se připravuje Povetkin na zápas s Davidem Pricem?

Ruská jednička Alexander Povetkin se připravuje na zápas s Davidem Pricem, který jej čeká 31. března na galavečeru Anthony Joshua vs Joseph Parker. Nyní se podíváme, kdo se podílí na jeho přípravě!

31.3.2018 – Principality Stadium, Cardiff, Velká Británie
Těžká váha
Alexander Povetkin vs David Price
Ruská jednička a světová dvojka “Russian Vityaz” Alexander POVETKIN (33-1-0, 23 KO) a britská sedmička David PRICE (22-4-0, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Interkontinentální titul WBA a mezinárodní titul WBO!

Alexander Povetkin vs David Price

Alexander Povetkin nenechává nic náhodě a do svého kempu si pozval opravdu skvělou partu boxerů, kteřího budou připravovat na zápas s Davidem Pricem. Pro Povetkina to bude první zápas profi kariéry na území Velké Británie. Doteď boxoval pouze v Rusku, Německu a jednou ve Finsku.

Kdo tedy Povetkina připravuje?
– Ukrajinská neporažená dvojka Oleksandr Zakhozhyi (6-0-0, 5 KO), který vlétl do profiringu teprve loni 17. června a nyní v sobotu jej čeká souboj s Gruzíncem Giorgi Kopadzen.

– Ukrajinec Ivan Tkachenko (2-0-0, 2 KO), který iovšem v profiringu nestál déle jak 4 roky a pod vou vítězství opět boxuje mezi amatéry.

– Rus Alexander Dimitrenko (41-3-0, 26 KO), který má již dlouhé roky německé občanství reprezentuje tak Německo je aktuálně na 15. místě světového ratingu a je tak nejvýše postaveným sparing partnerem Povetkina.

Alexander Dimitrenko

– V následujících dnech se k týmu připojí Filip Hrgovič (4-0-0, 3 KO), který má na svém kontě zlatou medaili z Evropského šampiónátu a bronz z olympijských her v Rie de Janeiru. Loni v Německo překonal českého šampióna Pavla Šoura (8-1-0, 6 KO)

– Další kdo se k týmu připojí je britská devítka Gary Cornish (25-2-0, 13 KO), který stál naposledy v ringu 26. ledna a zdemoloval v prvním kole krajana Davida Howe.