Kuzmin v tréninku sestřelil brutálně sparingpartnera. Fanoušci ho lynčují!

Aktuální světová čtyřiačtyřicítka těžké váhy Sergey Kuzmin (15-1-0, 11 KO) se na twitteru pochlubil videem, kde knockoutuje svého sparingpartnera. To však hodně nahněvalo fanoušky.

Aktuální světová čtyřiačtyřicítka a ruská trojka těžké váhy Sergey Kuzmin se naposledy objevil v ringu 13.9.2019. Ve dvanáctikolovém duelu s Michaelem „The Bounty“ Hunterem (18-1-1, 12 KO) však dostal těžké školení, v pátém kole se dokonce poroučel na podlahu ringu a nakonec padl s o rok mladším Američanem na body v poměru 3x 117-110. Od té doby se o válečníkovi z Petrohradu příliš informací neobjevilo. Až nyní na sebe upozornil sám Kuzmin, který na twitteru sdílel video z tréninku, kde brutálně uspal svého sparingpartnera. To se samozřejmě nelíbilo fanouškům, kteří se do Rusa opřeli.

„Absolutní neúcta k parťákovi, když zveřejní takovéto video. Karma ho ale dožene. Až dostane někoho z TOP5, tak ho také někdo takto vypne.“ – Rozčiloval se první fanoušek a ihned se k němu přidali další. „To, co se děje v gymu, by také mělo zůstat v gymu. Toto je absolutní neprofesionalita. Tím jen ukazuje svoji mentální slabost.“ – Do Rusa se opřel také britský chasník David Allen, který to považuje za absolutní zkrat. „Kuzmin je výborný borec, který dosáhl mnoha úspěchů. To však znamená, že to musí být ještě větší č*rák, když tohle zveřejní.“ – Opřel se do stájového kolegy borec s přezdívkou „White Rhino“. Jelikož oba patří pod stáj Matchroom Boxing, je možné, že máme zaděláno na britsko-ruskou bitvu.