Kudryashov vs Romanov o stříbrný pás WBC!

Rusové Dmitry Kudryashov a Evgeny Romanov se utkají 21. května na galavečeru v ruském Chimki o stříbrný světový titul organizace WBC ve váze Bridgerweight!

21.5.2021 – Chimki, Rusko
Bridgerweight
Dmitry Kudryashov a Evgeny Romanov

Ruská jednička a světová pětka “The Russian Hammer” Dmitry KUDRYASHOV (24-3-0, 23 KO) a neporažená ruská dvojka a světová šestka Evgeny ROMANOV (15-0-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o stříbrný titul organizace WBC!

Pětatřicetiletý Dmitry Kudryashov nestál v ringu od prosince 2019, kdy na domácí půdě velmi sporně porazil tehdejší českou jedničku Václava Pejsara na body. Nyní se vrací v nové váhové kategorii Bridgerweight a utká se o stříbrný světový titul WBC.

Do cesty se mu postaví stejně starý neporažený krajan Evgeny Romanov. Ten stál v ringu naposledy loni v listopadu, kdy knockoutoval ve druhém kole veterána a bývalého světového šampióna těžké váhy z Běloruska Siarheie Liakhoviche.

Zápas Kudryashov vs Romanov je tak třetím ohlášeným duelem v nové váhové kategorii. 8. května změří síly o Mezinárodní titul WBC Artur Szpilka a Lukasz Rozanski, 18. června o světový titul WBC Bryant Jennings a Oscar Rivas.


RATING BRIDGERWEIGHT WBC

  1. Oscar Rivas
  2. Kevin Lerena
  3. Bryant Jennings
  4. Dmitry Kudryashov
  5. Evgeny Romanov
  6. Artur Szpilka
  7. Alen Babic Croatia
  8. Shigabudin Aliev
  9. Bilal Laggoune
  10. Lukasz Rozanski