Kubrat Pulev přehodnotil situaci. Nakonec se střetne s Rydellem Bookerem!

Aktuální povinný vyzývatel v rámci IBF a světová devítka těžké váhy, Kubrat „The Cobra“ Pulev (27-1-0, 14 KO), byl nucen po nátlaku fanoušků změnit soupeře pro plánovaný listopadový souboj.

9.11.2019 se má v americkém Fresnu vrátit do ringu povinný vyzývatel v rámci IBF Kubrat Pulev. Sedmatřicetiletý Bulhar má garantováno, že je příštím vyzývatelem vítěze duelu Joshua-Ruiz a tak se mu zrovna dvakrát nechce riskovat proti kvalitním soupeřům. Původně si za soka vybral Chorvata narozeného v Austrálii, Marka De Moriho (37-2-2, 33 KO), ale to mu američtí fanoušci hodně vyčetli. Muž, kterému patří aktuálně 125. místo světového žebříčku není totiž na americké půdě zrovna známým jménem, jelikož zde nikdy nebojoval.

Bulharská „Kobra“ tedy situaci probrala se svým promotérem Bobem Arumem a rozhodli se soupeře ještě změnit. Čistě žebříčkově vybrali muže, jenž je o pouhá dvě místa před De Morim, což není zrovna dvakrát pozitivní krok vpřed, ale tentokrát jde alespoň o Američana. Tím mužem by měl být osmatřicetiletý rodák z Detroitu, Rydell „Rock n‘Rye“ Booker (26-2-0, 13 KO). Ten se v roce 2004 setkal s legendou Jamesem Toneyem a tento rok v dubnu svedl hodně těsnou bitvu s posledním přemožitelem Pavla Šoura, Jermainem Franklinem, kterou však prohrál. Ani tentokrát zřejmě fanoušci nebudou nikterak nadšení z výběru bulharského válečníka, ale když se vám zkrátka nechce riskovat, tak jdou fanoušci stranou.