Kubrat Pulev našel náhradníka. Stal se jím Bogdan Dinu!

Bulharská „Kobra“ Kubrat Pulev (26-1-0, 13 KO) se měl původně střetnout s Finem, Robertem Heleniusem (28-2-0, 17), bohužel se tábory nedomluvili a tak musel Bulhar hledat jiného soupeře.

Již v minulém týdnu nás na tuto informaci upozorňoval jeden z našich čtenářů a nyní se tato informace potvrdila oficiálně. Kubrat „Kobra“ Pulev (26-1-0, 13 KO) se nestřetne se „Severskou noční můrou“ Robertem Heleniusem (28-2-0, 17 KO). Dle informací se oba tábory nedohodly na podmínkách smlouvy a z duelu tedy definitivně sešlo. Bohužel se v daný termín neobjeví v ringu ani jeden. Dle finských médií by se měl Helenius i tak objevit na americké půdě, otázkou však bude kdy, kde a s kým.

Bulhar nyní přesunul svůj termín na 23.3.2019 a měl by se tak ukázat na galavečeru v Inglewoodu, který pořádá jeho nová stáj Top Rank. Jeho soupeřem by měl být rumunský borec Bogdan Dinu, jenž v minulém roce padl, po neoslnivém výkonu, s Jarrellem Millerem knockoutem ve čtvrtém dějství. Pulev si tak nejspíše vyšlapává snadnou cestičku k titulovému souboji, jelikož je stále jedničkou organizace IBF a Dinu je mnohem méně nebezpečný soupeř než „Severská noční můra“.