Kubrat Pulev má obrovský průšvih a zřejmě skončí u soudu!

Ze začátku to vypadalo jako naprostá banalita, která vyšumí do ztracena. Kubrat Pulev (27-1-0, 14 KO) však za polibek reportérce zřejmě skončí až u soudu. Jenny Ravalo si totiž skutečně najala právníka, který z toho bude chtít vyvodit důsledky.

„Určitě jste viděli video, kde jsem políbil reportérku. Ta reportérka Jenny je moje kamarádka.Měl jsem zkrátka radost z vítězství a tak jsem jí dal pusu. Ještě ten večer jsem s ní a dalšími přáteli vyrazil slavit svoji výhru.“ – Komentoval svoje chování v týdnu Pulev. Vypadlo to tedy, že průšvih je zažehnán a Bulhar z toho incidentu vyvázne bez problému. Jenže ta samá reportérka, kterou nazývá kamarádkou má bohužel na situaci zcela jiný pohled, než bulharský hrdina. Ten svoje chování nejspíše také musel vysvětlovat doma své přítelkyni, se kterou tvoří nejsledovanější pár Bulharska.

Podle reportérky však Pulev není její přítel a u pusy to skutečně neskončilo. „Začala jsem rozhovor a v polovině mě popadl a políbil. Byla jsem absolutně v šoku a v rozpacích. Vůbec jsem netušila, co mám říct. Po té jsem šla ke stolu, abych si do batohu uklidila kameru a v tu chvíli mě chytl za zadek. Nic neřekl, jen mě chytl za zadek, zasmál se a odešel. Bylo mi to nepříjemné a trapné, že se ke mně takto choval. Bylo to neprofesionální. Nikdy jsem mu nedala důvod, aby mě líbal. Následně jsem odcestovala na after party spojenou s galavečerem, kde bylo více bojovníků. Pan Pulev se ke mně přidal a celou noc dělal, že se nic nestalo. Na konci noci mě požádal, abych polibek z videa odstranila. Neučinila jsem tak, aby každý věděl, jak nepřístojně se choval.“ – Okomentovala situaci reportérka Vegas Sports, jenž si na celou situaci najala právníka. Pulevovi nyní hrozí i odebrání licence ve státě Kalifornie.