Kubrat Pulev: Jsem připravený na Anthonyho Joshuu! Ať už s fanoušky, nebo bez nich!

Povinný vyzývatel v rámci IBF a aktuální světová osmička těžké váhy Kubrat „The Cobra“ Pulev (28-1-0, 14 KO) je připravený za jakýchkoliv okolností sesadit aktuálního krále těžké váhy Anthonyho „AJ“ Joshuu (23-1-0, 21 KO).

Souboj mezi králem těžké váhy a šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym Joshuou a jeho povinným vyzývatele Kubratem Pulevem bude nejspíše odložen. Podle veškerých informací totiž zástupce britského šampiona, Eddie Hearn, zarezervoval stadion Tottenhamu Hotspur v termínu 25.7.2020 a tudíž se dá předpokládat, že se brzy oznámí změna termínu. Pandemie koronaviru tedy zřejmě úspěšně přesune květnové souboje mezi Whytem a Povetkinem, Usykem a Chisorou a dokonce i červnový souboj o čtyři tituly mistra světa. S tím se však moc nechce smířit bulharský veterán. Osmatřicetiletý rodák ze Sofie totiž prahne po sesazení krále a je ochotný pro to udělat cokoliv.

„Jsem připravený na 20.6.2020 i 25.7.2020. Budu připravený kdykoliv řeknou. Každý vidí jaká je situace a celý svět se tomu bohužel musí přizpůsobit. Není problém to přeci uskutečnit bez diváků. Každý by byl doma a mohl by si zaplatit televizní přenos. V tomto ohledu nevidím žádný finanční problém. Samozřejmě že bez diváků to nebude mít tu správnou atmosféru, ale uskutečnit se to rozhodně může. Ve finále je to právě boj o světová titul, který by se měl konat přes veškeré problémy.“ – Hlásí odhodlaně bulharský válečník. Každopádně na jeho slovech úplně nezáleží a stáj Matchroom Boxing nakonec tuto velkou bitvu posune o měsíc.