Kubrat i Tervel Pulev dominovali! Tank Williams slaví výhru v Dánsku!

Kubrat Pulev vs Samuel PeterV Bulharsku dominovali oba Pulevové a oba soupeře porazili ve třech kolech. V Dánsku se do ringu postavil veterán Sherman Williams, který knockoutoval v 1. kole brazilského bijce Osoria!

Kubrat Pulev (24-1-0, 13) měl velmi snadnou práci, když když ve třech kolech porazil nemastného, neslaného, pomalého a tlustého Samuela Petera (36-6-0, 29 KO). Peter si na konci třetího kola poranil ruku a do čtvrtého kola už nenastoupil a možná tímto výkonem také ukončil svou boxerskou kariéru. Bulharská mlátička tak získala Interkontinentální titul WBA. Kdo bude další?

Kubrat Pulev vs Samuel Peter

Kubrat Pulev vs Samuel Peter

Kubrat Pulev vs Samuel Peter

Kubrat Pulev vs Samuel Peter

Svůj debut si v profesionálním ringu odbyl i mladší bratr Kubrata a to Tervel Pulev (1-0-0, 1 KO). Ten zdemoloval ve třech kolech neškodného Chorvata Tomislava Rudana (6-16-1, 0 KO) a slaví tak první výhru v profi ringu!

Zajímavá zpráva přišla z Dánska, kde se ve svých 44 letech postavil ke svému 56. zápasu kariéry veterán Sherman „Tank“ Williams (39-15-2, 21 KO). Rodák z Baham se postavil proti Brazilci Mateuse Robertovi Osoriovi (9-3-0, 9 KO) a zápas trval pouze 2 minutky než ho tank tvrdě knockoutoval. Přemýšlí snad Williams ještě na větší zápasy?