KSW 71: Filip Stawowy vs Michal Martínek!

Filip Stawowy vs Michal MartínekČeský bijec a bývalý šampión těžké váhy organizace Oktagon Michal Martínek má před sebou debut v polské organizaci KSW. Jeho soupeřem bude již tuto sobotu Polák Filip Stawowy! Debut čeká také na Artura Szpilku!

18.6.2022 – Toruň, Polsko
KSW 71
Těžká váha
Filip Stawowy 🇵🇱🆚🇨🇿 Michal Martínek

Pětadvacetiletý polský „Tank“ Filip Stawowy bude v organizaci KSW debutovat jako šampión menší polské organizace Babilon. Má na svém kontě celkem jedenáct zápasů a prohrál pouze dvakrát. Polák má tvrdý knockoutový úder, kterým ukončil rovnou osm z devíti soupeřů a český bijec se tak bude muset mít hodně na pozoru.

Dvaatřicetiletý „Blackbeard“ Michal Martínek v minulosti držel titul největší české organizace Oktagon, když v roce 2018 ukončil ve třetím kole Daniela Dittricha. Pás o rok později obhájil, když v ostře sledované bitvě dokázal už v prvním kole vyřadit bývalého zápasníka UFC Viktora Peštu.

Filip Stawowy vs Michal Martínek

Následně podepsal smlouvu s ruskou organizací ACA, kde odzápasil celkem tři duely z nichž dva prohrál před limitem. Nyní otevírá novou kapitolu MMA kariéry v organizaci KSW, kde bude chtít navázat na úspěchy v české organizaci.

Serhiy Radchenko vs Artur Szpilka

Na galavečeru také bude debutovat bývalý polský boxer Artur Szpilka, který se utká s ukrajinským bijcem Serhiyem Radchenkem. S tím se utkal už v boxerském duelu před dvěma lety a dokázal jej nakonec po vyrovnané bitvě přetlačit na body. KSW 71


Mallpay Proboxing