Krasyuk: Parker a Miller odmítli bojovat s Usykem!

Absolutní král křížové váhy, ukrajinský neporažený mistr světa Oleksandr Usyk a jeho tým nemůže najít soupeře v těžké váze, do které chce letos Usyk přejít. Ve hře je stále obhajoba v křížové váze proti Denisu Lebedevovi!

Promotér Alexander Krasyuk, který zastupuje šampióna organizací WBA, WBO, WBC a IBF, neporaženého Oleksandra Usyka (16-0-0, 12 KO) se nechal slyšet, že je velký problém najít soupeře pro jeho svěřence.

“Aktuálně nevyjednáváme, další kolo jednání začneme komunikovat v následujícím týdnu. V prosinci jsme zkoušeli domluvit zápas s Josephem Parkerem a a Jarrellem Millerem. Avšak ani jeden z týmů neměl o zápas s Usykem zájem.
Z kvalitních boxerů těžké váhy máme ještě zájem o Alexandera Povetkina a Luise Ortize. S velkou pravděpodobností jeden z nich také bude našim dalším soupeřem.
Pokud se nedohodneme tak se Usyk bude v březnu boxovat opět křížovou váhu, proti vyzyvateli Denisovi Lebedevovi (32-2-0, 23 KO). Na konci příštího týdne máme dojednanou schůzku s Eddie Hearnem a uvidíme co bude”. řekl Krasyuk

Oleksandr Usyk stál v ringu naposledy loni 10. listopadu, kdy v ostře sledovaném souboji zdemoloval skvělého britského boxera Tony Bellewa (30-3-1, 20 KO) a obhájil všechny své tituly v křížové váze a oznámil přechod do nejtěžší váhové divize.