Krassyuk: Udělám vše pro to, aby se Usyk utkal s Joshuou!

Promotér Alexander Krassyuk, který zastupuje Ukrajinského šampióna a olympijského vítěze Oleksandra Usyka slibuje, že udělá vše pro to, aby se jeho svěřenec s Joshuou utkal co nejdříve!

„Usyk dosáhl v křížové váze všeho čejo mohl a sjednotil všechny prestižní tituly. Následně přešel do nejtěžší váhové kategorie a stal se povinným vyzyvatelem šampióna. Mojí prací promotéra je to, abychom nepromarnili žádné dosažené úsilí. Chceme Usykovi zajistit zápas o titul světového šampióna co v nejkratší době“. řekl Krassyuk

Oleksandr Usyk (18-0-0, 13 KO) je po nepřesvědčivé výhře nad Britem Dereckem Chisorou oficiálním vyzyvatel šampióna této organizace Anthony Joshuy (23-1-0, 21 KO). Pokud Joshua 12. prosince porazí Bulhara Kubrata Puleva (28-1-0, 14 KO), tak by měl obhajovat pásy právě s Usykem.

Jenže manažer a promotér světového šampióna Eddie Hearn požádal organizaci WBO, aby odložily povinnou obhajobu pásu s Usykem a umožnila uspořádat sjednocující duel s Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Pokud odklad nedostane bude se muset utkat nejdříve s Usykem nebo uvolnit pás.