Kownacki zdemoloval Kiladzeho!

Máme za sebou velmi tvrdou bitvu, mezi polským tankem Adamem Kownackim a nejlepším gruzínským boxerem Iagem Kiladzem. Baby Face ukončil zápas tvrdými zvedáky v 6. kole! Galerie a video!

Favorit zápasu, neporažený „Baby face“ Adam Kownacki (17-0-0, 14 KO) při vážení vzbudil rozpaky se svými 118 kilogramy. Jenže v zápase se tenhle polský sympaťák žijící v USA ukázal jako obrněný tank.

Oba boxeři začali zápas velmi tvrdými a přesnými údery a prakticky od druhého kola byly pravidelně kontrolováni ringovými lékaři. Zpočátku lépe se pohybující Iago Kiladze (26-2-0, 18 KO) pomalu ztrácel šťávy, což vyústilo prvním knockdownem ve 4 kole.

Z těchto problémů se sice Gruzínec ještě dostal, ale nezastavitelná polská mašina neustále chrlil jeden tvrdý úder za druhým stejně jako v zápase s krajanem Arturem Szpilkou.

V šestém kole už očividně oslabený Kiladze tahal za kratší konec, čehož využil Kownacki a dvěma tvrdými zvedáky Kiladzeho roztančil a sundal na podlahu ringu. Ten se s velkými problémy pokusil vstát, ale už nebyl schopen pokračovat v boji a ringový Shada Murdaugh správně zápas ukončil.

Kownacki tak ukázal, že jeho postava hodně klame a jeho tvrdost mluví za vše. Když vezmeme v potaz, že se na zápas připravoval s dalším obrněným boxerem, ruským kanonýrem Alexanderem Povetkinem, tak je vidět, že mu tyto sparingy rozhodně pomohly!