Kownacki vs Demirezen na konci července!

Adam KownackiPolský bijec Adam Kownacki se na konci července utká v americkém Barclays Center s tureckým boxerem Alim Erenem Demirezenem!

30.7.2022 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Adam Kownacki 🇵🇱🆚🇹🇷 Ali Eren Demirezen

Polská jednička a světová devatenáctka „Baby Face“ Adam KOWNACKI (20-2-0, 15 KO) a turecká jednička a světová třiadvacítka „The Ice man“ Ali Eren DEMIREZEN (16-1-0, 12 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Třiatřicetiletý Polák Adam Kownacki se v posledních dvou duelech postavil proti jednomu soupeři a to finskému boxerovi Robertovi Heleniusovi. Ačkoliv byl Kownacki v obou zápasech veden jako favorit, tak první duel technickým KO ve čtvrtém kole a v odvetě v šestém kole.

Adam Kownacki

Pro Kownackiho to byly zároveň první porážky v profesionální kariéře. Nyní slibuje, že je zpět v plné síle a na galavečeru v Brooklynu se postaví proti o rok mladšímu Turkovi Alimu Erenovi Demirezenovi.

Ali Eren Demirezen

Turecký boxer má na svém kontě jedinou porážku z roku 2019, kdy jej jasně vybodobal Nigerijec Efe Ajagba. Od té doby si připsal pět vítězství v řadě a naposledy v Hamburku minulý měsíc vybodoval amerického veterána Kevina Johnsona.