Kownacki: V ringu musím být chytrý!

Adam KownackiAdam Kownacki se po tréninku svěřil s tím, co všechno změní do nadcházejícího zápasu. 30. července se utká v americkém Barclays Center s tureckým boxerem Alim Erenem Demirezenem!

30.7.2022 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Adam Kownacki 🇵🇱🆚🇹🇷 Ali Eren Demirezen

Polská jednička a světová devatenáctka „Baby Face“ Adam KOWNACKI (20-2-0, 15 KO) a turecká jednička a světová třiadvacítka „The Ice man“ Ali Eren DEMIREZEN (16-1-0, 12 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

„V ringu musím být chytřejší, protože jeden úder může o všem rozhodnout a to se přesně stalo v posledních zápasech. Bylo to pro mě poučení a nyní se vracím silnější. Sparingy proběhli dobře, cítím se opravdu skvěle a nemůžu se dočkat až se vrátím. Velmi si vážím fanoušků, který mě přijdou podpořit do Barclays center. Mým jediným cílem je vyhrát a jít dál“. řekl Polský bijec

Třiatřicetiletý Adam Kownacki se v posledních dvou duelech postavil proti jednomu soupeři a to finskému boxerovi Robertovi Heleniusovi. Ačkoliv byl Kownacki v obou zápasech veden jako favorit, tak první duel technickým KO ve čtvrtém kole a v odvetě v šestém kole.

Pro Kownackiho to byly zároveň první porážky v profesionální kariéře. Nyní slibuje, že je zpět v plné síle a na galavečeru v Brooklynu se postaví proti o rok mladšímu Turkovi Alimu Erenovi Demirezenovi.

Turecký boxer má na svém kontě jedinou porážku z roku 2019, kdy jej jasně vybodoval Nigerijec Efe Ajagba. Od té doby si připsal pět vítězství v řadě a naposledy v Hamburku na konci května vybodoval amerického veterána Kevina Johnsona.

Ali Eren Demirezen