Kownacki se zřejmě k titulu nedostane. Wilder chce Ortize, Furyho a Joshuu!

Hodně zajímavé informace přinesl manažer Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO), Shelly Finkel. Podle jeho slov by se měl aktuální šampion WBC utkat s Ortizem, Furym a Joshuou.

Zástupce třiatřicetiletého knockoutéra z Alabamy přišel se zajímavou informací pro deník The Sun, kterému potvrdil jednání s aktuální sedmičkou těžké váhy, Luisem „King Kong“ Ortizem (31-1-0, 26 KO). Čtyřicetiletý Kubánec by měl být příštím soupeřem Wildera, ale v tento okamžik probíhají i další jednání. S kým? Hlavně s promotérskou stájí Top Rank, jenž zastupuje Tysona „Gypsy King“ Furyho (27-0-1, 19 KO) a streamingovým gigantem DAZN, který stojí za aktuálním králem těžké váhy, Anthonym „AJ“ Joshuou (22-0-0, 21 KO). „V tomto okamžiku pracujeme na těchto třech duelech a doufáme, že příští týden dospějeme nějaké dohodě.“ – Prohlásil Shelly Finkel.

„Měl jsem schůzku s Johnem Skipperem (zástupce DAZN) a mluvil jsem s ním o souboji s Anthonym Joshuou. Samozřejmě jsme v kontaktu s promotérskou skupinou Top Rank (zastupující Tysona Furyho). Tudíž aktuálně jednáme se třemi boxery, se kterými bude Wilder bojovat, ale ještě nevíme v jakém pořadí. Rozhodnutí chceme oznámit do dvou týdnů. Myslím si, že fanoušci ve Velké Británii budou mít velkou radost.“ – Prozradil manažer světové dvojky těžké váhy. Že by se britští fanoušci dočkali dvou velkých bojů? Zavítá Wilder na zápasy s Joshuou a Furym do britských měst? To se nejspíše brzy dočkáme.