Kownacki se plánuje vrátit do boje 13.6.2019 na galavečeru Thurman – Pacquiao!

S velkou pravděpodobností se polský „Baby Face“ Adam Kownacki (19-0-0, 15 KO) vrátí do ringu 13.6.2019 na galavečeru, kde hlavními hvězdami budou Keith Thurman a Manny Pacquiao. Soupeř se zatím hledá.

Světová devítka a polská jednička těžké váhy, Adam Kownacki, prozradil médiím, že jeho další souboj by mohl proběhnout 13.6.2019. Polský rodák z Lomzy, který dlouhodobě žije v americkém Brooklynu se naposledy představil v ringu koncem letošního ledna, kdy expresně vyřídil amerického „Černého Kohouta“ Geralda Washingtona (19-3-1, 12 KO) technickým knockoutem v druhém dějství. Dalo by se říct, že polský válečník touto bitvou prošel v suchém triku a co více, dokázal Washingtona udolat rychleji, než šampion WBC Deontay Wilder a také rychleji, než jeho velký kamarád Jarrell Miller.

„Jméno soupeře zatím nemohu potvrdit, ale máme nějaké návrhy, se kterými pracujeme. Nechci zatím zveřejňovat jména, když nemáme nic podepsáno. Po tomto zápase bych měl již dostat šanci na boj o titul.“ – Prozradil novinářům třicetiletý Kownacki. Mezi největší adepty na souboj s polský válečníkem patří Chris Arreola. Osmatřicetiletá „Noční Můra“ si o tento souboj řekla bezprostředně po vyhraném souboji s Jean Pierrem Augustinem. Je tak velice pravděpodobné, že by jsme se mohli dočkat střetu dvou odolných knockoutérů. Arreola zvládl knockoutovat 33 oponentů ze svých 38 vyhraných bitev. Kownacki vyprovodil před limitem patnáct soků ze svých devatenácti duelů.