Kownacki je ze hry o tituly! Jeho soupeřem se stane nejspíše Breazeale!

Aktuální světová jedenáctka a polská jednička těžké váhy Adam „Babyface“ Kowancki (20-0-0, 15 KO) je zřejmě definitivně venku ze hry o tituly. Jeho soupeřem by se měl stát Dominic „Trouble“ Breazeale (20-2-0, 18 KO).

Podle veškerých informací je aktuální světová jedenáctka a polská jednička těžké váhy Adam Kowancki definitivně ze hry o tituly mistra světa. Alespoň prozatím. Pokud by vše dopadlo tak, jak naznačují média, tak v tom případě se aktuální král těžké váhy Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) rozhodne pro povinnou obhajobu titulu IBF s bulharským veteránem Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO) a uvolní titul WBO. O ten si to rozdá ukrajinský fenomén Oleksandr Usyk (17-0-0, 13 KO) pravděpodobně s Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO), nebo bývalým šampionem Josephem Parkerem (26-2-0, 20 KO). O titul WBC si třicetiletý polský chasník také nezaboxuje, jelikož zde už má rande s šampionem Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) naplánované Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO).

Rodák z Lomzy však nemusí zoufat, jelikož svoje místo zřejmě najde v hlavním předzápase již zmiňované odvety Wildera s Furym. Jeho soupeřem by se měl stát bývalý dvojnásobný neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa a aktuální světová patnáctka Dominic Breazeale. „Aktuálně se nacházím v tréninku a chci využít třech měsíců k přípravě, takže koncem února, nebo začátkem března budu připravený na další bitvu. Buď budu hlavním předzápasem na galavečeru Wilder – Fury 2, nebo se objevím na samostatném galavečeru PBC. Srpnový střet s Chrisem Arreolou byl velkou událostí, která měla dobrou sledovanost a prodala hodně lístků, takže na mě možná čeká opět hlavní zápas večera.“ – Prozradil sympatický Polák, jenž nevylučuje střet s Breazealem. „Možná je čas mu zavřít hubu, protože o mě furt mluví.“ – Dokončil své povídání Kownacki.