Kownacki i Martin odmítli bojovat s Hrgovičem!

Pro šestadvacetiletého, bronzového medailistu z Ria, Filipa Hrgoviče (7-0-0, 5 KO), se stále hledá soupeř pro jeho americký debut. V týdnu odmítli souboj i Adam Kownacki a Charles Martin

Bronzový medailista z olympijských her v Riu, Filip Hrgovič (7-0-0, 5 KO), podepsal exkluzivní smlouvu, která zahrnuje spolu-promotérství od stáje Matchroom boxing. Hrgovič tedy bude promovaný na evropském kontinentu svojí domovskou stájí Sauerland a ve Velké Británii a USA bude promovaný skrze Eddieho Hearna, tedy Matchroom Boxing, SkySport a streamingovou platformou DAZN. „ Je to pro mě velký krok a důkaz toho, že jsem jeden z nejslibnějších prospektů těžké váhy. Mým cílem je samozřejmě zisk titulů mistra světa. Chci je vyhrát všechny.“ – Okomentoval v polovině února Hrgovič. Nyní to vypadá, že před Eddiem Hearnem stoji opravdu velký oříšek v podobě sehnání soupeře pro chorvatského rodáka.

V minulém roce odboxoval skvělých pět duelů. Na body to dobojovali jen dva bijci. Irský držák Sean Turner a americký „Kingpin“ Kevin Johnson, který má také ocelovou bradu. Například Amir Mansour se poroučel z ringu již ve třetím kole. „Požádal jsem Charlese Martina, aby bojoval s Hrgovičem, ale on se podíval na jeho souboje a odmítl. Zeptal jsem se i Adama Kownackého. Také nechtěl. Všichni říkají, že za milion dolarů s ním budou boxovat. Všichni z nich vědí, že by s ním prohráli, tak chtějí aspoň velké peníze.“ – Okomentoval situaci Eddie Hearn. Povede se britskému promotérovi sehnat kvalitní soupeře, nebo se všichni budou klidit z cesty záhřebskému rodákovi?