Kownacki: Heleniuse knockoutuju!

Polský bijec Adam Kownacki se nemůže dočkat odvety s Robertem Heleniusem a říká: Nebudu nic okecávat, jdu Heleniuse knockoutovat!

9.10.2021 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Těžká váha
Robert Helenius vs Adam Kownacki 2

Finská jednička a světová třiadvacítka “The Nordic Nightmare” Robert HELENIUS (30-3-0, 19 KO) a Polská jednička a světová čtyřiadvacítka “Baby Face” Adam KOWNACKI (20-1-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o zlatý titul WBA!

„Oba jsme měli sice velkou přestávku, ale myslím, že se to na našich výkonech neprojeví. Měl jsem alespoň dost času na to, abych se zlepšil a vytísnil chyby, které jsem udělal v prvním zápase. Musím být ostražitější,  prvním zápase jsem se nechal unést a doplatil jsem na to. Nebudu nic předstírat a říkat nějaké věci, že mám takovou a takovou taktiku. Prostě jdu vyhrát, jdu ho knockoutovat a vezmu si titul“ řekl Kownacki

První vzájemný duel mezi Heleniusem a Kownackim se konal loni 7. března v Brooklynském Barclays Center a ostře sledovaný duel skončil velmi překvapivou výhrou finského boxera. Robert Helenius ukončil polského bijce ve čtvrtém kole a byla z toho poměrně velká senzace. Kownacki byl velkým favoritem a vyhaslí Helenius měl minimální šance na úspěch.

Nyní je polský boxer opět favoritem a stejně to vidí i sázkové kanceláře. Furtuna vypsala na Kownackiho kurz 1,40 a na výhru finského boxera 3,05. Kurzy jsou úplně stejné jako na duel Anthony Joshua vs Oleksandr Usyk.

Helenius se přesunul na přípravu do americké Alabamy, kdy bude spárovat bývalým světovým šampiónem Deontayem Wilderem, kterého čeká na stejném galavečeru třetí vzájemný duel s Tysonem Furym.