Kownacki : Browne chce válku? Brutálně bych ho knockoutoval!

Naposledy se polský „Baby Face“ utkal s bývalým šampionem IBF, Charlesem Martinem (25-2-1, 23 KO) a byla z toho senzační bitva. Nyní mu přilétla výzva od australského veterána Lucase Browna (26-1-0, 23 KO), který o víkendu stihl knockoutovat Juliuse Longa (18-20-0, 14 KO).

Lucas Browne se vrátil mezi šestnáct provazů v minulém týdnu a expresně si poradil s 216 centimetrů vysokým Longem, ve třetím kole. Po zápase pak nastínil svoje další plány. “Rád bych bojoval s Adamem Kownackim na jeho domácí půdě, před jeho fanoušky. Také se mezi fanoušky mluvilo o Davidovi Allenovi. Rád bych se vrátil do Velké Británie a napravil si reputaci u zdejších fanoušků. A tady v Austrálii bych se rád utkal například s Alexem Leapaiem.“ – sdělil svoje pocity ihned po duelu australský „Big Daddy“.

Ruslan Chagaev vs Lucas Browne

To jeho vyhlídnutá kořist má za sebou těžší duel. Kownacki se utkal s Charlesem Martinem, kterého ve velmi pěkné bitvě vybodoval 3x 96:94. Následně tak poskočil na deváté místo světového žebříčku a zařadil se mezi smetánku těžké váhy. A nabídka Browna mu ani trošku neutekla. „ Pokud chce tento souboj, tak ho dostane. Browne je bývalým šampionem WBA, takže by to byl pro mě další cenný skalp bývalého šampiona. Byl by to i další logický krok v mé kariéře. Pokud se však opravdu střetneme, tak jej tvrdě knockoutuji v první polovině vypsaných kol.“ – Okomentoval výzvu polský bijec, který žije v New Yorku. A co Vy fanoušci by jste řekli na bitvu Kownacki vs. Browne?