Kownacki: Arreolu chci knockoutovat rychleji než Wilder!

Již 3.8.2019 v New Yorku se střetne aktuální světová jedenáctka těžké váhy, Adam „Baby Face“ Kownacki (19-0-0, 15 KO), s veteránem a světovou devětatřicítkou, Chrisem „The Nightmare“ Arreolou (38-5-1, 33 KO).

„Je to velký bojovník, takže by to měl být dobrý souboj. Jsem šťastný, že konečně bojuji v hlavním zápase večera. To znamená, že se mé souboje lidem líbí a já se pomalu, ale jistě, posunuji vpřed.“ – Začal své povídání třicetiletý rodák z Lomzy, který dlouhodobě žije v newyorském Brooklynu. Souboje světové jedenáctky a polské jedničky jistě táhnou pozornost. V posledních třech letech totiž tento polský chasník bojoval hned sedmkrát a pouze dvakrát došel jeho souboj do bodového verdiktu.

V posledním duelu se stal obětním beránkem Gerald Washington, jenž se z ringu poroučel za necelá dvě kola. Kownacki jej tedy dokázal ukončit rychleji než šampion organizace WBC, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder a Arreolu má v plánu ukončit stejně tak rychle. „Vyhrál jsem s Arturem Szpilkou rychleji než Wilder. Washingtona jsem ukončil také rychleji než šampion a Arreolu chci ukončit také rychleji než on. Doufám v impozantní vítězství.“ – Zakončil své povídání pro zámořská média polský sympaťák.