Kownacki : Al Haymon mi slíbil souboj s Deontayem Wilderem!

Aktuální polská jednička a světová desítka Adam Kowancki (19-0-0, 15 KO) se svěřil v rozhovoru pro média, že mu jeho promotér Al Haymon slíbil zápas s šampionem WBC, Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).

Mocný manažer a promotér Al Haymon nyní musí řešit velkou nepříjemnost. Souboj jeho svěřence a šampiona organizace WBC v těžké váze, Deontaye Wildera a lineárního šampiona Tysona Furyho zdá se býti u ledu. Kdo se nyní postaví obávanému knockoutérovi z Alabamy je zatím ve hvězdách, ale již se objevilo několik jmen, které by mohli „Gypsy Kinga“ zastoupit. V první řadě se skloňuje jméno Adama Kownackého, který si koncem ledna expresně poradil s Geraldem Washingtonem. Američana vyprovodil tvrdým výpraskem již ve druhém dějství a ani se příliš nezapotil. Mezi další jména patří samozřejmě držitel stříbrného pásu WBC, Dillian Whyte a povinný vyzývatel Dominic Breazeale.

„Náš společný manažer, Al Haymon, mi slíbil, že dříve, nebo později souboj s Deontayem Wilderem dostanu. Možná již v tomto roce. Podle mého názoru to fanoušci chtějí vidět. Můj styl mu nebude zkrátka chutnat. Jsem věřící člověk a cítím, že bůh nade mnou stojí a pomáhá mi se stát prvním polským mistrem světa v těžké váze. Myslím si, že náš souboj se uskuteční velice rychle. Nejsem hloupý a vím, že před takovým soubojem potřebuji kvalitní kemp, ale nebojte se, budu připraven.“ – Nastínil svoje myšlenky rodák z Lomzy. Zda na jejich souboj dojde již nyní, zatím není jasné. Jedno však jasné je a to, že se Wilder představí již 18.5.2019 v New Yorku!