Kownacki 114 kg a Demirezen 118,7 kg!

Adam Kownacki vs Ali Eren DemirezenAdam Kownacki a Ali Eren Demirezen mají odváženo. Polský bijec má dnes v noci před sebou zlomový zápas od kterého se bude odvíjet jeho kariéra! V ringu také Danny Garcia, Jose Benavidez nebo Rances Barthelemy! Video z vážení v článku!

Adam Kownacki vs Ali Eren Demirezen
Dnes v noci nás na galavečeru v Brooklynu čeká několik zajímavých duelů. V těžké váze se střetne třiatřicetiletý polský boxer „Baby Face“ Adam Kownacki (20-2-0, 15 KO) a dvaatřicetiletý turecký boxer Ali Eren Demirezen (16-1-0, 12 KO). Kownacki se vrací mezi šestnáct provazů po dvou porážkách, které mu uštědřil finský veterán Robert Helenius. Na vážení Kownacki měl rovných 114 kilogramů, tedy o tři kila méně než v posledním duelu s Heleniusem loni v říjnu. To Demirezen 118,7 kilogramů.

Adam Kownacki vs Ali Eren Demirezen

 

Danny Garcia vs Jose Benavidez
V dalším duelu se střetnou dva bývalý světový šampióni „Swift“ Danny Garcia (36-3-0, 21 KO) a „Merciless“ Jose Benavidez (27-1-1, 18 KO). Garcia v minulosti držel pásy v super lehké a velterové váze. Naposledy boxoval v prosinci 2020, když jej porazil na body neporažený šampión Errol Spence. Na druhé straně Benavidez držel v roce 2014 prozatímní světový titul v super lehké váze, ale na hlavní pás ho nikdy neproměnil. V titulové bitvě o pás WBO v roce 2018 podlehl technickým KO Terence Crawfordovi.

Danny Garcia vs Jose Benavidez

Gary Antuanne Russell vs Rances Barthelemy
Do ringu se vrací také další bývalý světový šampión, sedmatřicetiletý Rances Barthelemy (29-1-1, 15 KO), který držel světový titul IBF v lehké váze v roce 2015 a 2016. Jeho vyzývatelem bude šestadvacetiletá mladá krev Gary Antuanne Russell (15-0-0, 15 KO). I tento zápas je vypsán na 10 kol.

Gary Antuanne Russell vs Rances Barthelemy