Kownaci se vrátí do ringu na galavečeru Breazeale vs. Wilder!

Vypadá to, že organizace WBC nakonec upekla souboj mezi povinným vyzývatelem Dominicem Breazealem (20-1-0, 18 KO) a šampionem Deonteayem Wilderem (40-0-1, 39 KO). Na stejném galavečeru se představí i polský borec Adam Kownacki (19-0-0, 15 KO).

Galavečer pod hlavičkou PBC, který proběhne 18.5.2019, zřejmě v Madison Square Garden, se začíná pomalu hezky plnit zajímavými jmény. Dle zákulisních informací je na sto procent upečený souboj mezi šampionem WBC Deontayem Wilderem a jeho povinným vyzývatelem Dominicem Breazealem. Oba bijci mají mezi sebou nevyřízené účty. Po galavečeru 4.11.2017 se oba američtí chasníci potkali na recepci hotelu, kde si řekli pár ostrých slov. „ Mezi námi je zlá krev. Jsem připravený ho poslat k zemi. Už se nemůžu dočkat. Bude to pro něj hrozný večer.“ Okomentoval šampion z Alabamy.

Na stejném galavečeru by se pak měl objevit i polský knockoutér Adam „Baby Face“ Kownacki. Devětadvacetiletý Polák bude zřejmě připraven v záloze, kdyby se náhodou zranil Dominic Breazeale a tudíž zatím nemá stanoveného soupeře. „Ještě trénuji v Polsku, ale neexistuje, že bych duel posunul. Platí ten datum, který je stanovený. Bohužel k dispozici nejsou žádné zápasy o titul mistra světa a tak se budeme snažit domluvit soupeře z první desítky všech federací, ve kterých figuruji.“ – Prohlásil rodák z polské Lomzy.